СБУ

СБУ ІНФОРМУЄ. УВАГА! РОЗШУК!

Співробітниками УСБУ в Рівненській області розшукується колишній начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Рівненській області Сич Іван Олексійович 08.02.1960 року народження, уродженець с.Кисоричі, Рокитнівського району Рівненської області, проживаючий у Рівненській області смт.Рокитне вул.Радянська, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.3 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди).

Президент звільнив посадовця-силовика на Рівненщині

У Рівненській СБУ - кадрові, і - для когось довгоочікувані, зміни керівництва. Вчора Президент Порошенко своїм указом звільнив з посади начальника обласного управління Віктора Козлова. Пана Козлова на цю посаду, нагадаємо, призначив Віктор Янукович 12 жовтня 2012 року. До цього біглий ґарант нагородив силовика орденом "За заслуги" III ступеня. Своїм же новим указом нинішній Президент поставив керувати Рівненською СБУ Валерія Мечкала. До цього він був заступником начальника служби.

СБУ інформує

На Рівненщині до 4 років позбавлення волі засуджено контрабандиста наркотиків, який переховувався від правосуддя за кордоном

Subscribe to RSS - СБУ