Стан здійснення делегованих повноважень виконкомом Сарненської міської ради оцінено на відмінно

Виконавчий комітет міської ради затверджено у складі 16 чоловік повноваження якого визначені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». На території Сарненської міської ради функціонують комунальні підприємства «Трудівник», «Житлосервіс», «Екосервіс», «Сарнитеплосервіс», вісім дошкільних навчальних закладів, міський будинок культури «Залізничник», підлітковий клуб «Юність», фізкультурно-спортивний клуб «Повір у себе», міські клуби «Колос» і «Ритм».

Крім того, в місті діють спортивні клуби «Олімп» і «Гладіатор», молодіжний громадський фізкультурно-спортивний клуб «Сокіл», баскетбольний клуб «Будсервіс», районні федерації з шахів, футболу, волейболу, баскетболу.

В належному стані утримується футбольне поле «Олімп», 7 спортивних і 26 прибудинкових дитячих ігрових майданчики.

Відповідно до плану проведення виїзного засідання, члени колегії ознайомилися з роботою дошкільного навчального закладу № 4, де протягом 2011-2012 років за кошти міського бюджету проведено заміну вікон на енергозберігаючі, капітальний ремонт фасаду приміщення, а завдяки налагодженій співпраці з батьками проведено озеленення дворової території та зміцнення матеріально-технічної бази; зробили огляд ОСББ "Авангард-Сарни" (голова Чернов Сергій Володимирович) по вул.Я.Мудрого, 3, та житлового будинку по вул.Пушкіна, 4, де завдяки самоорганізації мешканців впроваджено енергозберігаючі технології, і на сьогодні вдається утримувати значні прибудинкові території та багатоквартирні будинки у зразковому стані; ознайомилися з роботою міського клубу «Колос», де систематично проводиться організація активного дозвілля для молоді, а на сьогоднішній день діє табір денного перебування дітей. Крім того, члени колегії побували на дитячому майданчику по вул.Просвіти, 6а, де щочетверга проводиться розважальна програма для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, відповідно до рішення виконавчого комітету № 163 від 16 травня 2012 року.

Директор КП «Трудівник» Леонід Пограничний ознайомив гостей з системою організації благоустрою міста та оновленим технопарком. Далі члени колегії мали можливість оглянути котельню по вул.Київській, де встановлено два нових твердопаливних котли в цілях енергозбереження.

По завершенню колегії міський голова Сергій Євтушок ознайомив присутніх із заходами, які були проведені протягом 2011-2012 років в готелі «Случ». Це і благоустрій прилеглої території, встановлення лавок, ремонт фасаду і номерів. Господар міста поділився планами щодо реконструкції міського скверу «Залізничник» та презентував схему його реконструкції, що розміщена при вході у сквер.
І насамкінець у міському клубі «Залізничник» відбулось ознайомлення з роботою літнього дитячого табору «Гармонія» та підведені підсумки проведеної колегії.

Міський голова зазначив, що всі здобутки і позитивні зміни відбуваються завдяки налагодженій співпраці міської влади, депутатського корпусу та громади міста. На сьогоднішній день є ряд напрацювань, які необхідно реалізувати та ряд питань, які потребують вирішення, це і виконання бюджету в частині сплати податку з доходів фізичних осіб, і ремонт доріг, і вирішення питання з приводу безпритульних тварин, і необхідність збільшення штату КП «Трудівник» (зокрема двірників), систематизація вивозу ТПВ по місту.

В цілому на засіданні колегії районної державної адміністрації на території Сарненської міської ради стан здійснення делегованих повноважень виконкомом Сарненської міської ради, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» оцінено на відмінно та рекомендовано для перейняття досвіду сільськими головами району.

Приєднуйтесь до "Поліської Січі" та ГО "Громада Сарненщини".
Телефон гарячої лінії: (066)1193155, (068)0247778, (093)8331446.
З повагою, сотник Поліської Січі, Роман Захарчук

Соціальні мережі: