Сарни: "Співпраця з батьками - запорука успіху" - знають у ДНЗ № 3

Колектив ДНЗ №3 «Ялинка» намагається якомога тісніше співпрацювати з батьками кожної дитини, спрямовуючи свої зусилля на охорону та зміцнення здоров’я малят. Батьки не повинні виступати в ролі експертів чи спостерігачів, спонсорів. Ми – рівноправні партнери і союзники. Практика показує: жодні заходи не дадуть позитивних результатів, якщо до них не залучати батьків, якщо поставлені проблеми не розв’язуються разом з ними – першими і найавторитетнішими людьми в житті дитини.

Так, 27.11.2012 року представники батьківського комітету та педагоги закладу за рішенням батьківської та піклувальної ради закупили іграшки для поповнення ігрового середовища. Іграшка для дитини - це не просто «цяцька», а засіб для її виховання та розвитку. Граючись, діти вчаться.

Радість та піднесений настрій отримали не тільки вихованці закладу, а й батьки, адже що може бути краще ніж бачити щасливі, усміхнені очі своєї дитини.

Сподіваємось, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати та брати активну участь у вихованні дитини як в сім’ї так і в ДНЗ. Саме від нас, наших взаємин один з одним, наших уподобань і прагнень, виховуються цінності у людському бутті.

Приєднуйтесь до "Поліської Січі" та ГО "Громада Сарненщини".
Телефон гарячої лінії: (066)1193155, (068)0247778, (093)8331446.
З повагою, сотник Поліської Січі, Роман Захарчук

Соціальні мережі: