Жителі с.Кричильськ вболівають за бійців

Басистий Олександр Григорович, бієць батальйону "Горинь" повернувся до дому для лікування, проте вболіває і не залишає за своїх побратимів, що лишились на полі бою. Знаючи про реальні умови перебування АТО, звернувся до волонтерів, щоб організовано та оперативно зібрати кошти на придбання зимового одягу. Юрій Мізюк та Юрій Омельяненко активісти волонтерського центру "Допомога армії Рівне" співзасновником якого є "Поліська Січ" разом із Олександром та Чичива Наталія обійшли мешканців села Кричильськ із хати в хату. Не даремно кажуть: "Хто стукає-тому відкривають". Люди не тільки не жаліли коштів, а й щиро дякували, за те, що мають можливість долучитися до доброї справи. Чужих дітей, як і чужих бійців нема, вони наші, адже захищають нашу землю, наше право жити в країні, де кожен буде знати, що сила України-це правда у єдності!
Зібрані кошти у скриньці були перераховані у складі комісії та запротокольовані. Загальна сума склала 4 832, 00 (Чотири тисячі вісімсот тридцять дві гривні). Олександр Григорович та Юрій Мізюк закуплять на ці кошти теплий одяг чи взуття для земляків на передовій.
Ця подія відбулася на передодні свята Віри, Надії та Любові. Нехай ось такі добрі справи підтримують наших хлопців, щоб вони не сумнівались, що с.Кричильськ та жителі Сарненського району і всього Полісся вірять в них та у перемогу справедливості.

Соціальні мережі: