Мобільні телефони в зоні АТО. Як підтримувати зв'язок із сім'єю і не дати шансу російській розвідці

Вже не для кого не секрет, що мало не половина артилерійських обстрілів наших військ відбувалася з наведення на мобільні телефони українських солдат. Як обійти засоби технічної розвідки, де і як можна користуватися мобільним телефоном в зоні АТО, як вибрати оператора і поповнювати рахунок.
Пропонуємо вам інструкцію для окремих солдатів і для підрозділів, після неї йде пояснення.

Солдат, якщо хочеш вижити, то:

Залиш свій номер (сім карту) дома
Використовуй тільки картки Лайф (Life) або Піпл Нет (PeopleNet)
Бажано придбати картки якнайближче до зони АТО, краще прямо на Донбасі.
Непогано буде взяти новий телефон, якщо є така можливість
Бери найпростіший телефон, без всіх наворотів. В окопі у тебе не буде часу лазити по інтернету. Чорно-білий екран, мінімум функцій, зате батарея буде тримати дуже довго. В окопах і бліндажах розеток немає.
Якщо є можливість - купи зарядку від сонячної батареї. Вона не тільки допоможе тобі бути на зв'язку, але і зробить тебе самим потрібною людиною в підрозділі.
Зверни увагу на інші види польових зарядних пристроїв. У продажу є перехідники, що дозволяють заряджати телефон від пальчикових батарейок.
Дзвони додому якомога рідше. Обмеж коло спілкування - можна говорити з дружиною / дівчиною / матір'ю, а друзі хай дізнаються інформацію від них.
В розмовах не використовуй жодних географічних назв або інших прикмет, за якими можна зрозуміти твоє місце розташування або плани командування.
Імена, прізвища, будь-які інші особисті дані не використовуються в розмовах. Син, мати, кохана, друг - ось, як треба називати співрозмовника. Однак, займенники підходять краще.
Подумай, чи варто телефонувати взагалі.
Якщо вже дзвониш, то подумай, чи варто розповідати купу дрібних деталей - що ти їв, як спав, яка погода.
Якщо збираєшся дзвонити, відійди від розташування частини. Хоча б на 400-500 метрів.
Сам не йди, візьми з собою друга з автоматом, який буде тебе прикривати.
Коли говориш по телефону, ти можеш не помітити ворога або мінне поле.
Пам'ятай - в Афганістані та в Чечні більшість солдат загинули саме через неуважність
Командир повинен знати, куди і з ким ти пішов
Завжди тримай телефон вимкненим. Від цього залежить не тільки твоє життя - Град накриває все твоє підрозділ
Обмотування телефону фольгою та інші подібні фокуси нічим не допоможуть. Телефон або ловить сигнал з вишки, або ні. Якби фольга допомагала, то і ти б не зміг користуватися телефоном
Вимкнений телефон - це вийнята батарея. Справа тут не в якихось міфах. Телефон зі вставленої батареєю може випадково включиться, і ти сам про це не дізнаєшся. А ворог отримає цінну інформацію
НІКОЛИ не включай телефон на марші. НІКОЛИ
Найкраще місце для дзвінків - населений пункт. Чим більше місто - тим краще. Пріоритет - звільнені міста, що знаходяться далеко від лінії фронту.
Друг їде в таке місто? Дай йому свій телефон, нехай подзвонить твоїм рідним.
Ні в якому разі не бери коди поповнень (в будь-якому вигляді) від місцевого населення. Дівчина, яка принесла тобі «поповняшки» із сусіднього села, може працювати на ворога. Зараз ФСБшники і Грушник доводиться перелопачувати величезний обсяг даних, щоб обчислити мобільники наших бійців серед інших. Не полегшує їх роботу.
Дивись за своїми товаришами - твій друг дзвонить дівчині з блокпоста, а через годину-другу його накривають Градом або атакують.
«У нас все добре» - ось повний текст розмови з матір'ю, братом, батьком, дружиною, дівчиною, другом
Подумай, чи варто повідомляти додому про неприємності. Наприклад, ти скажеш матері, що ви сидите без їжі і зв'язок пропаде на кілька днів. Неважливо, буде у вас їжа чи ні, мати може злягти з серцевим нападом за цей час. Будь чоловіком, чи не скаржся на життя без особливої ​​потреби
Пам'ятай - всі твої розмови може перехопити ворог, незалежно від того, яким оператором і який карткою ти користуєшся.

Кожен солдат повинен вивчити три номера родичів як військову присягу.

Всі родичі солдата обмінюються контактними даними. Кожна з матерів має номери телефонів всіх інших. Кожен день, як в армії, серед родичів призначається один черговий і два помічника. Черговий отримує основний номер телефону, на який можуть подзвонити солдати.

Серед солдат теж встановлюється чергу - 1 числа дзвонить Антипенко (чергує його мати), 2 числа дзвонить Бойчук (чергує його мати), 3 - Васильченко (чергує його мати). Прізвища вигадані, використовуються для прикладу.

Графік не порушується, щоб не було плутанини. Припустимо, 1 і 2 числа не було можливості вийти на зв'язок, тоді 3 числа дзвонити буде Васильченко, а Антипенко і Бойчук будуть чекати початку наступного місяця.

Але це не означає, що матері решти бійців залишатимуться в невіданні. Солдати знають, що сьогодні дзвонить Бойчук, вони передають йому інформацію для своїх матерів, але тільки найважливішу, щоб не затягувати розмови. Прізвища та інші особисті дані не використовуються, тільки номери!

Це дозволить уникнути плутанини. Ваша мати може забути, що прихворів Бойчук, а нагородили - Антипенко або переплутати їх.

Приблизний розмова буде виглядати так: «Мама, здрастуй, у нас все нормально. 17 прихворів трохи, а 11 навпаки, видужав. 15 обіцяли відпустити у відпустку ».

Після розмови чергова матір дзвонить всім згаданим, але вже з іншого номера і повідомляє передану інформацію. У черговій завжди повинен бути під рукою блокнот і кілька ручок, щоб все записати і нічого не наплутати.

Список з прізвищами є у всіх. Дружина Васильченко знає, що 1 числа вона може зателефонувати дружині Антипенко, чергової, і дізнатися у неї всі останні новини з фронту.

Ці правила здаються вам складними або дивними? Ви не бачите причини, щоб так ускладнювати собі життя і мінімізувати спілкування з рідними? Краще перестрахуватися.

БМ-21 Град накриває площу 145 000м2 всього за 20 секунд. Немає часу добігти до окопу. Все, що залишиться від потрапив під обстріл, поміститься в маленьку коробку.

Подумайте, що для вас є більш важливим - отримувати свіжі «зведення з фронтів» або щоб ваш рідний повернувся додому живим.

Мобільні оператори

Половина ринку телекомунікаційних послуг в Україні належить компанії Київстар. А половина компанії Київстар (близько 47%) належить Альфа-Груп, російської компанії. Не будемо вдаватися в корпоративні подробиці, але Київстар контролюється з Москви.

Компанія МТС, другий за кількістю аббонентов оператор в Україні, компанія МТС, повністю належить російських господарям. Мобільні ТелеСистеми, от як правильно розшифровується абревіатура «МТС».

Деякі люди прямо заявляють, що Київстар і МТС не є конкурентами. Що їх фактично контролюють один і ті ж господарі. Не будемо наполягати на цьому твердженні, може, це і не правда. В хитросплетінні офшорних схем часом буває важко розібратися.

Зауважимо, що ні один, ні інший оператор (вірніше їхні російські власники) ніяк не утискає з боку РФ. Ідуть з Криму? Так це вони від санкцій біжать. До Криму не ввійшла ще жодна велика компанія - ні Газпром, ні провідні банки, ні рітейлери.

І ще один факт. 25 червня 2014 в компанії Київстар помінявся президент. Ми нічого такого сказати не хочемо, хай юристи компанії розслабляться. Але згадайте, коли почалися артилерійські обстріли наших військ з боку РФ.

Яку інформацію про абонентів збирають і зберігають мобільні оператори

Якщо ви відвідаєте сайт свого мобільного оператора і пройдете на ньому процес реєстрації, то зможете отримувати безліч статистичних даних про свій трафіку. Оператор надасть вам повну деталізацію дзвінків, текстових повідомлень, виходів в інтернет - практично все.

Єдине, що ви там не побачите, так це прив'язку до місцевості. Але ж оператор завжди в курсі, де ви знаходитесь. Ніхто не робить з цього великої секрет - ви самі можете побачити назву міста на мобільному телефоні.

Вся інформація за рік вашої мобільної активності, якщо її заархівувати, за обсягом дорівнюватиме лише однієї пісні, яку ви слухаєте на телефоні.

Є і ще така підозра (юристи операторів знову можуть розслабитися), що всі коди поповнень, в маркетингових цілях, теж мають географічну прив'язку. Якщо знати, де, як і наскільки клієнт поповнює свій рахунок, то можна виробити правильну рекламну компанію або внести зміни в тарифікацію.

Як ФСБ отримує інформацію від мобільних операторів

Офіцери спецслужб Росії та Білорусії похваляються тим, що мають прямий доступ до інформації від ВСІХ мобільних операторів. Може брешуть? Адже в Україні, навіть співробітникам СБУ, необхідно отримати дозвіл суду, щоб оператор просто дав їм деталізацію дзвінків.

Тобто, ФСБшники може просто вийти в інтернет зі свого ноутбука, ввести пароль і все побачити. Отримати БУДЬ дані, навіть не виходячи зі свого кабінету / палатки.

Наприклад, він може вибрати певну вишку, скажімо, десь у Донецькій чи Луганській області та отримати список всіх абонентів, які знаходилися поряд з нею в будь-який період часу.

Потім, отримавши цей список, він може відібрати з цих номерів ті, які раніше постійно знаходились в Дніпропетровській області чи в Києві, чи у Львові. Усього кілька клацань мишки, не виходячи з кабінету, і місце розташування наших військ розкрито.

Не потрібна ніяка тріангуляція, не потрібно застосовувати ніякі складні розрахунки або спеціальне обладнання для пеленгації телефонів. Всю інформацію надасть мобільний оператор.

Ні, ми не звинувачуємо ЖОДНОГО оператора в зливі інформації ворожої розвідці. Робіть свої висновки самі. Дивіться новини.
Навіть якщо оператор не допомагає ворожої розвідці

За допомогою нескладного устаткування, яке є у РФ в дуже великій кількості, можна пеленгувати і прослуховувати будь-який стільниковий телефон. Причому, це обладнання може «чути і бачити» телефон значно краще, ніж вишка (базова станція) мобільного оператора.

Ваш телефон не бачить мережу, а ворог прекрасно бачить ваш телефон.

Але якщо оператор не допомагає розвідці ворога, потрібно затратити значно більше сил і коштів. Армія РФ теж не всесильна, хороших фахівців і якісного сучасного обладнання у неї не завжди вистачає.

Соціальні мережі: 

Коментарі

north face outlet
north face sale
north face for sale
nfl jerseys
the north face outlet
cheap toms
toms shoes outlet
toms on sale
north face outlet
Cheap North Face
gucci outlet
north face outlet
north face outlet
north face outlet
north face denali
north face outlet
north face outlet
north face outlet
north face sale
north face outlet
north face outlet
north face outlet
north face outlet
north face outlet
north face outlet
michael kors outlet
ralph lauren outlet
north face outlet
the north face outlet
north face outlet
air jordan shoes
north face outlet
north face outlet
juicy couture outlet
ralph lauren outlet
ralph outlet
ralph polo
ralph lauren polo shirts
polo shirts for men
tiffany outlet
tiffany outlet
ralph lauren outlet
nfl shop
cheap nfl jersey
Seattle Seahawks jersey
Seattle Seahawks sale
Seattle Seahawks online
Seattle Seahawks outlet
nfl jersey sale
buy nfl jersey
michael kors outlet
ralph lauren outlet
ralph outlet
polo shirts men
mens ralph lauren
polo shirts for women
women polo shirts
ralph lauren outlet
polo ralph lauren men
polo shirts ralph lauren
polo lauren
nfl store
north face outlet
nfl outlet
jordan outlet
tiffany outlet
toms outlet
toms outlet
abercrombie outlet
Ralph lauren Polo
Ralph Polo
Ralph lauren men
Ralph lauren women
shop Ralph lauren
juicy couture outlet
tiffany outlet
juicy couture outlet
toms outlet
toms coupon codes
toms promo code
toms outlet
toms online store
toms shoes online
Ralph Lauren Outlet
Ralph Lauren Outlet
nfl jersey
toms outlet
toms online
toms outlet
toms outlet store
toms outlet online
toms on sale
michael kors outlet
michael kors store
michael kors online
ralph lauren coupon
toms outlet
ralph lauren store
ralph lauren factory store
ralph lauren home
ralph lauren polo outlet
ralph lauren coupon
ralph lauren coupon code
ralph lauren promo code
ralph lauren for code
louis vuitton outlet
louis vuitton outlet store
louis vuitton outlet online
louis vuitton online store
louis vuitton Monogram
louis vuitton online
louis vuitton Damier
louis vuitton Monogram
louis vuitton Mini
louis vuitton Leather bags
ralph lauren cheap
ralph lauren for cheap
ralph polo
ralph lauren shop
polo ralph lauren outlet
ralph lauren black
blue ralph lauren
outlet polo ralph lauren
ralph polo outlet
polo lauren outlet
cheap ralph lauren polo
ralph lauren online
clothing ralph lauren
cheap ralph polo
polo outlet online
ralph lauren outlet online
ralph lauren outlet
ralph outlet
polo ralph lauren store
ralph lauren pony
ralph lauren polo women
ralph lauren outlets
ralph lauren clothes
ralph lauren t shirt
tiffany engagement rings
tiffany rings
tiffany jewelry
tiffany necklace
tiffany alvord
Tiffany co Bracelets
Tiffany co Bangles
wedding jewelry
tiffany lamps
silver jewelry
tiffany wedding rings
michael kors outlet
Hollister Outlet
Hollister Online Shop
Hollister Clothing
hollister california
new york
Hollister Jeans
polo outlet
polo online
polo store
polo sale
louis vuitton outlet
louis vuitton online outlet
louis vuitton outlet online
louis vuitton online
louis vuitton store
wholesale nfl
wholesale nfl jerseys
wholesale jerseys nfl
wholesale toms
wholesale toms shoes
toms wholesale
iphone cases 5
iphone 5 cases
iphone cases 5S
iphone 5S cases
iphone cases 5C
iphone 5C cases
iphone cases for 5
iphone cases for 5S
iphone cases for 5C
iphone cases
iphone 5 cases
iphone cases 5
iphone 5 cases
iphone cases 5S
iphone 5S cases
iphone cases 5C
iphone 5C cases
iphone cases for 5
iphone cases for 5S
iphone cases for 5C
iphone cases
iphone 4 cases

le viagra dopant

[url=http://viagracheapg.com/]viagra online[/url]

viagra generic

directions how to take viagra

low price generic cialis

[url=http://genericialisvc.com/]cialis online[/url]

buy cheap cialis

cialis levitra usa

cialis generico cuernavaca

[url=http://genericialisvc.com/]buy generic cialis[/url]

buy cialis

cialis tablets 5mg

cialis headaches remedy

[url=http://buyascialisonline.com/]buy generic cialis[/url]

cialis

breaking 20 mg cialis

cialis effet forum

[url=http://buyascialisonline.com/]buy cialis[/url]

cialis online

comprar cialis spain

payday advance albany ca

[url=http://nofaxpaydaynvz.com/]online payday loans[/url]

faxless payday loan

orange cash loans kempton park

cialis giornaliero

[url=http://buyascialisonline.com/]buy cialis online[/url]

buy cialis online

only for you brand name cialis

first direct unsecured personal loan

[url=http://fastcashisok.com/]no fax payday loans[/url]

faxless payday loan

Thomas Manor El Paso cash advance

payday loans pittsburg kansas

[url=http://nofaxpaydaynvz.com/]no fax payday loan[/url]

no faxing payday advance

same day online payday loan

guarantor loan online

[url=http://fastcashisok.com/]faxless payday loan[/url]

faxless payday advance

getting a personal loan with low credit score

cialis bph approval

[url=http://cialisfed.com/]cheap cialis[/url]

buy generic cialis

cialis 20mg verpackung

cialis lilly pri

[url=http://cialisfed.com/]cialis online[/url]

buy generic cialis

40 mg cialis side effects

cialis 100 mg 30 tabletek

[url=http://cialisfed.com/]generic cialis online[/url]

cheap cialis online

cialis online mastercar

cialis femme enceint

[url=http://cialisfed.com/]cialis online[/url]

generic cialis

cialis 20 mg directions

generika cialis levitra

[url=http://cialisfed.com/]buy generic cialis[/url]

buy cialis

we choice cialis pharmacy

we use it buy cialis where

[url=http://cialisfed.com/]cialis online[/url]

buy cialis online

we use it buy cialis where

retail price for cialis 10mg

[url=http://cialisfed.com/]buy generic cialis[/url]

online cialis

cialis lesions

wheretobuycialismedicines

[url=http://cialisfed.com/]cheap cialis[/url]

buy cialis online

cialis results

cialis c20 price in pakistan

[url=http://cialisfed.com/]online cialis[/url]

cialis online

mayoristas cialis genericos

cialis generico svizzera

[url=http://cialisfed.com/]buy cialis online[/url]

cheap cialis

cialis 50 mg tablets

commander cialis canada

[url=http://cialisfed.com/]cialis online[/url]

buy cialis

cialis generico svizzera

cialis bruciore di stomac

[url=http://cialisfed.com/]buy generic cialis[/url]

generic cialis online

indigestion cialis

click here sample cialis

[url=http://cialisfed.com/]buy cialis online[/url]

cheap cialis online

prices cialis 120

buy viagra in europa

[url=http://viagrabuyhr.com/]cheap viagra[/url]

viagra generic

cheap viagra and levitra

tarif cialis 2

[url=http://cialisfed.com/]buy generic cialis[/url]

cheap cialis online

what does a 5mg cialis do

buy ip cialis

[url=http://cialisfed.com/]cheap cialis[/url]

cheap cialis online

cost for cialis at costco

free cialis samples

[url=http://cialisfed.com/]buy generic cialis[/url]

buy generic cialis

buying cialis in mexico

generic cialis 100mg

[url=http://cialisfed.com/]generic cialis online[/url]

cialis online

stivali cialis prezzi

cialis professional erfahrung

[url=http://cialischeapbx.com/]cialis generic[/url]

cialis

price cialis best

where to get cheap cialis

[url=http://cialischeapbx.com/]cialis[/url]

cialis

cialis sans ordonnance achete

cialis sovradosaggio

[url=http://cialisfed.com/]cialis[/url]

online cialis

buy cialis soft tabs europe

pastillas cialis profesionales

[url=http://cialisfed.com/]generic cialis[/url]

cheap cialis

cialis femme enceint

where can i order cialis

[url=http://cialisfed.com/]online cialis[/url]

generic cialis

comprar cialis online en india

price for cialis 5mg australia

[url=http://cialisfed.com/]online cialis[/url]

buy cialis

generic cialis tadalafil com

cialis online drugstor

[url=http://cialischeapbx.com/]generic cialis[/url]

cialis online

cialis professional cost

generic cialis 100mg

[url=http://cialisfed.com/]online cialis[/url]

generic cialis

price of cialis 2.5

generika cialis levitra

[url=http://cialisfed.com/]cialis online[/url]

generic cialis online

prix cialis generique

we use it soft gel cialis

[url=http://cialischeapbx.com/]cheap cialis[/url]

order cialis

express scripts cialis price

recommended site take viagra

[url=http://viagrasonline.com/]viagra online[/url]

generic viagra

vegetal viagra 600 mg

how to take viagra pfizer

buy viagra online

cheap viagra online

viagra en libre service

viagra generique pharmaci

[url=http://viagrasonline.com/]generic viagra online[/url]

generic viagra

viagra originale o generico

overdose da viagra

generic viagra

viagra cheap

buy viagra online best price

recommended site gay viagra

[url=http://buyonlineviagraa.com/]cheap viagra[/url]

cheap viagra

viagra bordeaux

viagra pfizer pills

[url=http://cheapviagrahonline.com/]cheap viagra online[/url]

buy viagra

try it canada viagra generic

how many online payday loans can i get

payday advance online

payday loan cash loan

60701 cash advance

local stores viagra

viagra online

buy generic viagra

viagra 500mg uk

cialis maximum dose tested

generic cialis

cheap cialis

cialis e aspirina

viagra sales chart

http://viagragenlo.com/ - generic viagra

viagra

viagra kaufen deutsc

cialis en hermosillo

cheap cialis online

online cialis

ordre de cialis generique

Сторінки