Для бажаючих служити в армії відкрили "гарячу лінію"

У Міноборони відкрили "гарячу лінію" для добровольців, які хочуть потрапити до лав української армії. За першу добу тестової роботи лінії, лави Збройних Сил вже зголосилося поповнити понад 70 добровольців. Про це 20 серпня на своїй сторінці у Facebook написав міністр оборони України Валерій Гелетей.

"У відповідь на багаточисельні скарги добровольців, які не можуть потрапити до лав Збройних Сил України через бюрократичні перепони, Міністерство оборони за моїм дорученням відкрило "гарячу лінію" для таких людей. Відтепер усі, хто бажає вступити до Українського Війська, можуть звернутися за телефоном (044)233-23-61. Лінія працює щодня з 9.00 до 21.00", - написав мінстр.

За його словами, за першу добу тестової роботи лінії, лави Збройних Сил вже зголосилося поповнити понад 70 добровольців. Серед них значну частину складають офіцери запасу з досвідом служби і участі у бойових діях.

"Є і ті, хто не проходив навіть строкову службу. Щодо останніх, наше головне завдання якомога краще підготувати їх у навчальних підрозділах саме тим дисциплінам, навичкам та вмінням, які необхідні для реального виконання бойових місій", - підкреслив Гелетей.

Нагадаємо, кількість учасників антитерористичної операції на сході України досягла 50 тис. осіб. Кабінет міністрів України 11 серпня ухвалив рішення про створення Державної служби у справах учасників антитерористичної операції.
http://www.newsru.ua/ukraine/21aug2014/goriachlinia.html

Соціальні мережі: