Співробітники СБУ затримали ватажка злочинного угрупування, причетного до незаконного обігу наркотиків і прекурсорів

У Рівному співробітники СБУ затримали громадянина України «П», котрий у лютому цього року був оголошений у розшук. Його підозрюють в організації злочинної групи, причетної до контрабанди, незаконного виготовлення та розповсюдження наркотиків і прекурсорів.
Досудовим слідством встановлено, що цей громадянин уже має судимість за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. У минулому році він організував злочинне угрупування, яке створило розгалужену мережу збуту наркотиків і прекурсорів у Рівному. Зловмисники налагодили контрабандне ввезення в Україну таблеток «Subutex» із вмістом наркотичної речовини бупренорфіну, а також прекурсорів із вмістом псевдоефедрину, які в подальшому збували наркозалежним місцевим мешканцям.
У жовтні 2013 року співробітники СБУ затримали зловмисників «на гарячому», коли ті отримали чергову посилку з-за кордону. У ній серед цукерок були приховані 670 пігулок із вмістом псевдоефедрину.
Під час обшуків помешкань учасників організованої злочинної групи співробітники СБУ виявили наркотичні засоби: канабіс, таблетки із вмістом псевдоефедрину та бупренорфіну, а також понад 20 тисяч гривень отриманих від незаконних операцій з наркотиками.
Наразі кримінальне провадження стосовно членів угруповання перебуває на розгляді в суді, зловмисники утримуються під вартою.

Пресс-група УСБУ у Рівненській області

Соціальні мережі: