Кількість зібраної допомоги військовим вражає, не менш вражає її низька ефективність

Частина зусиль волонтерських груп допомоги ЗСУ направлені в хибному напрямку. Кількість зібраної допомоги вражає, проте не менш вражає низька ефективність цієї ж допомоги.

Попри те, що немає жодного зафіксованого випадку втрат особового складу в ЗСУ через нестачу їжі, основні зусилля направлені на збір саме харчових продуктів. Нажаль самі волонтери спонукають витрачати кошти на харчі, а не на спецзасоби для ефективного ведення війни чи для порятунку поранених солдатів.

Коли людина приходить в супермаркет і бачить на вході волонтера з возиками і листівками з проханням допомагати продуктами чи авто-пікет біля магазину, людина думає що на фронті солдати голодують, їх стає шкода і додатково витрачає 100-200 гривень на купівлю харчів замість того аби пожертвувати ці ж гроші на обладнання. Так збираються тони печива, круп, закаток, згущьонки та всього різного і везеться фурами десь ближче до бойових дій. Проте, як це допомагає перемогти ворога чи врятувати солдата? А ніяк! Це не допомагає виявити ворога раніше ніж ворог виявить наші підрозділи! Допомагають тепловізори, біноклі, прилади нічного бачення, квадрокоптери чи дрони. Продукти не допомагають перемогти ворога!

Ефективність наших підрозділів підвищують засоби дальнього і захищеного зв’язку, оптичні приціли, коліматорні приціли, броньована техніка, навігатори та інша електроніка. Продукти не допомагають врятувати солдата! Для порятунку солдата потрібні кровозупинні засоби, каски , бронежилети, тактичні окуляри, додаткові броньовані екрани на техніку. Яка ж цінність продуктової допомоги? Цінність у продуктових пожертвах є лише для супермаркетів та виробників харчів завдяки збільшенню продажів.
Я взагалі не чув від друзів з різних підрозділів про проблеми з харчами. Та навіть тимчасову відсутність їжі можна пережити, а от відсутність зв’язку з командуванням та сусідніми підрозділами , який зараз здійснюється через мобільні телефони, вдається пережити не всім.

І нарешті запитайте самих військових, а що саме їм потрібно ? Я впевнений , що замість 5 тонн продуктів вони оберуть одного тепловізора.

Потрібно:

1. Припинити спонукати жертводавців до неефективної продуктової допомоги, а перейти на грошову і матеріальну форму пожертв.

2. Вияснити потреби у самих військових (від бригад до взводів) в обладнанні , амуніції та медпрепаратах.

3. Збирати грошові пожертви під конкретні військові потреби.

4. Привести до ладу звітність.

Це підвищить ефективність роботи волонтерських груп, ефективність пожертв та відповідно ефективність військових підрозділів, які отримають цю допомогу. Така допомога врятує життя багатьом солдатам.
ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Кошти на придбання бронежилетів, шоломів, тепловізорів, елементів екіпіровки, ліків для армії та прикордонників можете переказувати на картковий рахунок ПриватБанк 5211 5374 0747 4399 (Захарчук Роман Миколайович)

Платіжні реквізити SWIFT в доларах
BENIFICIARY: ZAKHARCHUK ROMAN
IBAN: UA423052990005168757265958233
ACCOUNT : 5168757265958233
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080

Платіжні реквізити SWIFT в ЕВРО
BENIFICIARY: ZAKHARCHUK ROMAN
IBAN: UA203052990005168757265958241
ACCOUNT : 5168757265958241
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany SWIFT CODE: COBADEFF
CORRESPONDENT ACCOUNT: acc № 400 8867004 01

Соціальні мережі: