"Поліська Січ" запрошує добровольців

ГФ «Поліська Січ» запрошує добровольців до участі в охороні громадського порядку на території Рівненської області та державного кордону.

Умови і порядок
прийняття громадян до громадського формування з охорони
громадського порядку і державного кордону « Поліська Січ»
і вибуття з нього.
Згідно статті 12 Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" до складу формування приймаються громадяни України які, досягли 18-річного віку, виявили бажання брати участь у зміцненні правопорядку і в охороні державного кордону та здатні за своїми діловими, моральними якостями і станом здоров'я виконувати на добровільних засадах взяті на себе зобов'язання.
Прийом у члени формування проводиться в індивідуальному порядку на підставі особисто поданої заяви вступаючого. Рішення про прийняття в члени формування приймає штаб.
Члени формування можуть брати участь у забезпеченні правопорядку та охороні державного кордону за місцем реєстрації формування після проходження правової і спеціальної підготовки в органах внутрішніх справ, Державної прикордонної служби і видачі відповідної довідки та одержання посвідчення, нарукавної пов'язки члена формування.
Не можуть бути членами формування особи, які порушують громадський порядок, особи, судимість з яких не знята або не погашена у встановленому законом порядку, раніше засуджені за умисні злочини, хворі на хронічний алкоголізм або наркоманію, визнані в судовому порядку недієздатними чи обмежено дієздатними та інші особи у випадках, передбачених законами України.
Громадяни приймаються до складу формування та виключаються з нього за їх заявою у порядку, встановленому конференцією.
У разі вчинення членом формування діяння, несумісного з подальшим перебуванням його у складі формування, або несумлінного ставлення до своїх обов'язків члена формування тобто на протязі 3-х місяців без поважних причин не приймав участь у чергуванні, може бути прийнято рішення штабу про виключення зі складу формування.
Список необхідних документів:
-паспорт;
-медична довідка (довідка з психоневрологічного диспансеру, довідка з наркологічного диспансеру, довідка форма 086-У чи форми 046-1);
-ідентифікаційний код;
-фотографії 3 х 4 см. 2 шт.
При вступі до формування кандидат у члени формування особисто заповнює заяву, при заповненні заяви надаються тільки правильні дані у випадку надання недостовірних, або неправдивих даних зарахування у члени формування може бути відмінено. Перевірка вказаних кандидатом даних здійснюється органами внутрішніх справ.
Приймаються громадяни України, які досягли 18 річного віку, як чоловіки так і жінки, (іногородні студенти очного стаціонару навчальних закладів з наданням гуртожитків розглядаються індивідуально), раніше не засуджені і придатні за станом здоров'я.
Період випробувального кандидатського строку - 3 місяці.
Медична довідка вказаних форм може бути замінена на медичну довідку водія, мисливця, охоронника, приписного свідоцтва чи військового квитка з вказаною придатністю до військової служби (без обов'язкового надання довідок з психоневрологічного і наркологічного диспансерів).
Не обов'язково вступати у члени формування по місцю проживання, можливий вступ у члени формування по місцю роботи або навчання.

Приєднуйтесь до "Поліської Січі" та ГО "Громада Сарненщини".
Телефон гарячої лінії: (066)1193155, (068)0247778, (093)8331446.
З повагою, сотник Поліської Січі, Роман Захарчук

Кошти на придбання бронежилетів, шоломів, тепловізорів, елементів екіпіровки, ліків для армії та прикордонників можете переказувати на картковий рахунок ПриватБанк 5211 5374 0747 4399 (Захарчук Роман Миколайович)

Соціальні мережі: