Звернення сотника «Поліської Січі» до голови Рівненської ОДА

Звернення сотника «Поліської Січі» до голови Рівненської ОДА

Шановний Сергій Леонідович, звертаю Вашу увагу на низький рівень патріотизму голів РДА у деяких поліських районах.
Якщо в районах створили велику кількість фондів та звітують що є гроші, це не значить що ці гроші стають патроном, бронею, запчастиною, і вони не пахнуть бензином.
У разі якщо і надалі не буде оперативної реакції на потреби армії, поранених, та сімей загиблих ми залишаємо за собою право адекватних дій в межах законодавства та ситуації яка складається в країні.
Хочу сказати, що багато достатньо мужніх людей вже мали намір тягати за краватки клєрків, як це робив Сашко Білий, але враховуючи те що зараз Україна в стані війни зараз треба знищувати ворога. Але за обструкцію посадовцям все-таки прийдеться відповідати.
Також хотів-би звернути увагу на голів деяких ДЛГ (які зараз теж під "Свободою") що я попереджав та давав терміни почати робити добрі справи а не тільки далі красти, прикриваючись тим, що відкупились за посаду за десяток-другий тисяч доларів...
Якщо медицина (яка зараз теж під "Свободою") не одумається та не почне спільно з волонтерами (або самостійно) формувати відправки медикаментів то, думаю, що варто нагадати що медициною має керувати лікар а не бондар...
Ще можу звернути увагу на освіту (яка зараз теж під "Свободою") де допомога, чи тільки посади пиляти?
Знаю що в "Свободі" є велика кількість нормальних людей, але мені здається що ви трохи зажрались.
Ми - бульбівці народ добрий, якось і полякам і Ковпаку коридор давали.
Вимагаю, до 22.07.14 почати діалог з громадськісттю а особливо з волонтерами або задумайтесь над тим чи ви варті тієї посади яку обіймаєте.
Особистих претензій до п. Рибачка не маю. Маю претензії до Вас як до керівника - не справляєтесь у військовий час, то йдіть далі вчити студентів.
З повагою, сотник Поліської Січі, Роман Захарчук.
19.07.2014 Ємільчино, Житомирська обл.
P.S. Репост, та приєднання до позиції вітається.

Соціальні мережі: 

Коментарі

Зображення користувача Роман Захарчук.

Итальянская забастовка — также называется обструкция — форма протеста наряду с забастовкой и саботажем, заключающаяся в предельно строгом исполнении сотрудниками предприятия своих должностных обязанностей и правил, ни на шаг не отступая от них и ни на шаг не выходя за их пределы. Иногда итальянскую забастовку называют работой по правилам (англ. Work-to-rule).

Такой метод забастовочной борьбы весьма эффективен, так как работать строго по инструкциям практически невозможно и вкупе с бюрократическим характером должностных инструкций и невозможностью учесть в них все нюансы производственной деятельности, такая форма протеста приводит к существенному спаду производительности и, соответственно, к крупным убыткам для предприятия. При этом с итальянской забастовкой трудно бороться с помощью антизабастовочных законов, а привлечь к ответственности инициаторов практически невозможно, так как формально они действуют в строгом соответствии с Трудовым Кодексом.

Бастующие во время забастовки могут в обязательном порядке выполнять не все, а только некоторые правила. Демонстративно небрежная работа иногда также называется итальянской забастовкой. Некоторые эксперты называют такую забастовку цивилизованным методом высказывания своего недовольства.