Благодійний концерт співорганізатора Євромайдану Зеника Медюха в Сарнах.

Зеник Медюх народився в місті Стрий, що на Львівщині. Рідна земля та патріотичний народ змалечку виховували в ньому любов до Батьківщини. Працював підприємцем. Та коли революція, а згодом війна нагадали про себе кривавими плямами, чоловік залишив рідну домівку та вирушив до Києва. Зиновій був одним із співорганізаторів Майдану, відповідальним керівником команди Руслани Лижичко. Відважного чоловіка не злякали ні обстріли «Беркута», ні пожежі, ні криваві бої, які відбувались в той час на Майдані.
Відомий активіст був на Майдані від початку до кінця, підтримуючи побратимів, гаслами закликав не здаватись, допомагав обороні і пораненим. Та коли російські війська перетнули кордон України, і порушили спокій громадян, чоловік вирушив до Національної Гвардії. Але не довго вдалось йому відстоювати незалежність рідної землі. Людина вже не молода, ось і отримав демобілізацію по віку.
Та Зиновій не опускав рук.: «Як не ділом, то хоч словом підтримаю». Крім працьовитих рук та відважного серця, чоловік має таланти до поезії та композиторства. Так і поїхав він Україною з піснями про повстанців, про воїнів, що полягли у боях, про складні часи що настали. Не раз скочувалась сльоза по щоках слухачів, коли під пронизуючі серце акорди, звучали не просто слова пісні, а крик душі, не однієї людини, а всього народу.
Завітав Зеник і на Сарненщину. Це відбулося 14 червня 2014 року. Гучними оплесками зустрічали сарненчани героя Майдану. Слухали його пісні, затамувавши подих. Майже годину звучали на центральній площі міста пісні про рідну землю і про тих героїв, хто її захищали, і захищають.
Під час благодійного концерту була установлена скриня, для збору коштів на підтримку армії. Все таки не забули Сарни про героїв, що зараз захищають на Сході нашу країну від ворогів. Таки не мало назбирали грошей: сім тисяч сто тридцять сім гривень на допомогу українській армії. Кошти були витрачені на закупку екіпіровки для військовослужбовців, які приймають участь в боях у зоні АТО.

Соціальні мережі: