Сарненці підтримали українських військових

Бронежилети були передані командиру військової частини м. Сарни підполковнику Олександру Сварицевичу, оскільки зараз 12 військовослужбовців з сарненської частини виконують почесний обов’язок зі збереження миру та територіальної цілісності нашої держави. Розвантажувальні жилети передали командиру прикодонного відділення “Дубровиця” майору Михайлу Нікуліну підлеглі якого охороняють кодони України як на ділянці україно-білоруського кордону у рівненській області так і у зоні АТО на Сході України.
Одною з умов людей, які жертвували кошти на підтримку армії була адресна допомога, командири надали прізвища військовослужбовців, яким надана допомога, тепер підприємці можуть самостійно вивчати потреби земляків, які знаходяться в гарячих точках, та оперативно підтримувати всім необхідним, оскільки іноді вояку хочеться доброго слова більше ніж їсти та спати.
Залишок коштів зібраних від благодійників (5145 грн.) буде витрачено на придбання бронежилета та розвантажувальних жилетів для земляків, які несуть службу в гарячих точках.
Телефон гарячої лінії: (066)1193155, (068)0247778, (093)8331446.
З повагою, сотник Поліської Січі, Роман Захарчук

Соціальні мережі: