Чого не вистачає для окружних виборчих комісій Рівненщини?

Керівники окружних виборчих комісій області запевнили спостерігачів ОПОРИ, що їм надано практично все необхідне обладнання. Однак, в більшості округів досі залишаються проблеми із зв’язком та транспортом.

У 152 виборчому окрузі з центром у Рівному окружна виборча комісія потребує додаткових комп’ютерів. Зі слів голови комісії Миколи Шустова, вони сподіваються отримати два додаткових ПК від міської ради. Спостерігачі ОПОРИ також з’ясували, що станом на 5 серпня, робочі комп’ютери не були підключені до мережі Інтернет. Також поки не вирішене питання забезпечення автомобіля. Зі слів Миколи Шустова, обласна адміністрація відмовилась надати авто з комунального автопарку, посилаючись на те, що для цієї мети в бюджеті ОВК виділено фінансування. Таким чином, питання наявності водія та джерел покриття витрат на пальне члени комісії вирішуватимуть самостійно після отримання коштів.

Зі слів голови комісії 153 виборчого округу, з вимог ЦВК досі не забезпечено автомобіль та канцелярські приладдя. Ті ж проблеми із забезпеченням виявлені й у інших комісіях. Голова ОВК 154 округу розповів спостерігачам ОПОРИ, що крім проблем із автомобілем вони не забезпечені ксероксом достатньої потужності та мають проблеми із охороною приміщення. У 156 виборчому окрузі голова ОВК вирішив проблему забезпечення автомобілем власними силами. Зі слів заступника голови комісії Галини Куцан, поки немає фінансування члени ОВК використовують власний автомобіль голови та збирають чеки за пальне, щоб потім компенсувати витрати.

Соціальні мережі: